Strona w trakcie tworzenia

Prosimy nie wysyłać danych osobowych.

Czas i koszty dostawy

CZAS I KOSZTY DOSTAWY

Dostawa

Dostawy w naszym sklepie realizujemy za pośrednictwem firmy kurierskiej InPost.


Po otrzymaniu maila z potwierdzeniem przyjęcia zamówienia, klient sklepu otrzyma osobnego maila/sms z firmy kurierskiej informującego o przewidywanej dacie dostawy, opcjach zmiany terminu lub miejsca dostarczenia towaru. Firmy kurierskie zazwyczaj dostarczają przesyłki w godzinach 8-17, natomiast w mailu/sms informują o bardziej precyzyjnych przedziałach czasowych, w jakich można spodziewać się kuriera.


Sklep Pyszny piernik dołoży wszelkich starań aby towar znalazł się u Ciebie jak najszybciej. Staramy się utrzymywać wysokie stany magazynowe, tak abyś mógł otrzymać towar w ciągu maksymalnie 3 dni roboczych. 95% naszych zamówień złożonych do godziny 13 w dzień roboczy jest wysyłanych jeszcze tego samego dnia. Dokładamy wszelkich starań aby osiągnąć ten rezultat dla 99% zamówień. Czas realizacji zamówienia liczony jest od momentu jego złożenia, za wyjątkiem płatności przelewem, gdy liczony jest od momentu zaksięgowania na naszym koncie przelewu od klienta. Opóźnienia w dostawie mogą wynikać z procesu obsługi paczki przez firmę kurierską.

Czas dostawy:

- Inpost Paczkomaty 24/7: od 24h do 48h od momentu wysłania paczki

- Kurier Inpost: 24h do 48h od momentu wysłania paczki

- Paczkomaty - Paczka w Weekend: zamów w czwartek od godz 20 do piątku do godz 13 i odbierz paczkę w paczkomacie w weekend

Oferujemy darmową dostawę dla zamówień których wartość przekracza 99 pln (nie dotyczy usługi dodatkowej Paczka w Weekend). Dla zamówień poniżej tej wartości stała opłata wynosi 10,50 pln (Paczkomat) 11,90 pln (Kurier Inpost).

Wartość zamówienia:

Koszt dostawy:

< 99 pln

10,50 pln (najtańsza dostawa do Paczkomatu Inpost)

> 99 pln

0 pln

< 99 pln i zapłata za pobraniem

11,90 pln

> 99 pln i zapłata za pobraniem

0 pln

Paczkomaty - Paczka w Weekend:

Wartość zamówienia:

Koszt dostawy:

< 99 pln

16,00 pln

> 99 pln

5,50 pln