Strona w trakcie tworzenia

Prosimy nie wysyłać danych osobowych.

Hydroizolacja żywicą ALSAN FLASHING

08/29/2020
dodany przez Администратор Главный

ALSAN FLASHING jest numerem 1 wśród żywic płynnych stosowanych do wykonywania uszczelnień i obróbek narożnikowych na dachach. Ponad 20 lat użytkowania i niezawodności rozwiązań opartych na ALSAN FLASHING wśród klientow w całej Europie, wyznaczyłonowe standarty na rynku hydroizolacji płynnych i przypieczętowało sukces tej marki wśód dekarzy i wykonawców.

ALSAN FLASHING jest gotową do użytku, jednoskładnikową, wodoszczelną żywicą poliuretanowo-bitumiczną, stosowaną btz gruntu i odporną na działanie promieni UV, gdzie warstwy nakłada się przy użyciu wałków,pędzli lub szpachli.

ALSAN FLASHING jest przeznaczony do wykonania wszelkiego rodzaju obróbek narożnikowych oraz wykończeń w płaszczyżnie dachu,w miejscach trudnodostępnych, z ograniczeniem dostępu ognia lub przy łaczeniu różnorodnych materriałów budowlanych, zarówno w budynkach njwych, jak i remontowanych.

To jedna na rynku żywica poliuretonowo -bitumiczna certyfikowana przez Niemiecki Instytut Planowania Krajobrazu FLL pod względem własności antykorzennych.


Komentarze

Stale wykonujemy prace hydroizolacyjne materiałem ALSAN. Bardzo zadowoleni z wyniku. Dziękujemy firmie KG GROUP za popularyzację tego materiału i wysoki poziom szkolenia specjalistów w zakresie pracy z tym materiałem.
Napisz opinię